Munkavédelmi koordinátori állás Kazincbarcikán

Cortrex Consult & Service Kft.
Kazincbarcika
Bruttó 400 000 Ft - 450 000 Ft / Hónap
2021. 05. 20.

Kazincbarcikai építőipari projektekre (BorsodChem) keresünk 2021. év végéig munkavédelmi technikusi végzettséggel rendelkező kollégát teljes munkaidőbe, szerződéssel vagy alvállalkozóként. (Heti 5 nap, napi 10 óra) Szállás biztosított!

A munkát már kialakított feltételek között kell végezni, rendelkezésre állnak az EBK terv, Kockázatértékelés dokumentumok. A feladat egy kivitelező csapat munkájának támogatása.

Munkaengedélyek ügyintézése, heti beszámolók megírása, oktatások, ellenőrzések, fényképes dokumentálás.

Kezdés azonnal!

Önéletrajzot várjuk.

Jelentkezni, érdeklődni a bejelentkezés után látható telefonszámon lehetséges!

Feladatok

  • a munkavédelmi szabályok betartatása, helyszín és munkavégzők ellenőrzése
  • támogatás a törvénynek és beruházói elvárásoknak való megfeleléshez
  • napi munkavégzési engedélyek és kockázatértékelések megírása
  • jelentések megírása
  • alvállalkozói dokumentumok bekérése, nyilvántartása
  • emelőgépek dokumentumainak nyilvántarása
  • oktatások megtartása

Elvárások

  • munkavédelmi technikusi végzettség
  • építőipari tapasztalat
  • alapfokú angolnyelv ismeret
  • számítógép használat (office, levelezés)
  • felelősségvállalás, kitartás, következetes gondolkodás és rátermettség szükséges

Előnyök

  • német nyelv ismerete
  • saját gépjármű
  • 3 évnél több tapasztalat a munkavédelemben

Amit kínálunk

  • biztos szakmai támogatás mellet fejlődési lehetőség
  • irodai infrastruktúra
  • hosszútávú munkalehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott