Ügyfél állománykezelő munka Borsod-Abaúj-Zemplén megyében

Megüresedett pozícióba újabb munkatársat keresünk!

A Generali Biztosító a világon több mint 50 országban 61 millió ügyféllel rendelkezik.

Magyarországon 1989 óta működik, közel 1 millió ügyféllel.

Versenytársak között a legnagyobb biztosítási szereplő a gazdaságban!

Feladatok

  • 1-3. hónap betanulási időszak (havonta rendszeres anyagi támogatással és biztosított mentorral):
  • Termékek, munkafolyamatok, rendszerek megismerése és használata.
  • 4. hónap – 12. hónapig :
  • Kiosztott ügyfelek feldolgozása
  • Adategyeztetés és együttműködés az ügyfelekkel
  • Szerződések adatainak rögzítése
  • Partnerek adatainak egyeztetése, frissítése a rendszerben
  • Biztosítás kötési folyamatok elsajátítása
  • Microsoft Office programok magabiztos használata
  • Értékesítési lehetőségek beazonosítása,keresztértékesítési lehetőségek kihasználása

Elvárások

  • 20. életévét betöltötte
  • B kategóriás jogosítvány
  • Diploma/Érettségi + belső biztosítási képzés
  • Főállásban kíván dolgozni
  • Empátia
  • Szeret emberekkel foglalkozni
  • Változások kezelése, rugalmasság
  • Gyors és precíz munkavégzés
  • Microsoft Office felhasználói szintű használata

Előnyök

  • Értékesítési területen szerzett tapasztalatok
  • Diplomával rendelkezik
  • MNB vizsgával rendelkezik

Amit kínálunk

  • Főállásban 250 000 Ft havi nettó jövedelem + jutlék
  • Legalább 3 hónapos szakirányú felkészülés
  • 3 éves folyamatos anyagi támogatás a betanulási időszak alatt is (alap + jutalék)
  • Saját iroda
  • Munkakörhöz kapcsolódó belső továbbképzés
  • Változatos munkakör
  • Családias légkör, barátságos munkatársak
  • Nyitottság az új ötletekre
  • Jutalékos rendszer
  • További információ illetve a munkára való jelentkezés üzenetben!

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Távmunka/otthoni munka

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok
  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!