Könyvelő/Könyvelő asszisztens álláslehetőség Kazincbarcikán

Tax Controll Center Kft.
Kazincbarcika
Bruttó 300 000 Ft / hónap
2020. 04. 06.

Frekventált helyen, modern könyvelő irodába családbarát munkaidőbeosztással, magas kereseti lehetőséggel könyvelőt/könyvelő asszisztenst keresek.

Feladatok

  • Ügyfelek bizonylatainak önálló rögzítése
  • bevallások összeállítása, feltöltése
  • kapcsolattartás ügyfelekkel és hatóságokkal
  • meglévő alkalmazottak munkavégzésének koordinálása

Elvárások

Az ideális jelölt:

  • legalább pénzügyi számviteli ügyintézői, vagy ezzel egyenértékű végzettséggel, vagy legalább 2 éves gyakorlattal rendelkezik
  • kiváló kommunikációs készséggel rendelkezik
  • Excell és word felhasználó szintű ismerettel rendelkezik
  • ismeri az RLB könyvelő programot
  • önállóan, precízen végzi a munkáját
  • ügyfélorientált, vállalati szemlélettel gondolkodik

Előnyök

  • RLB könyvelő program gyakorlott ismerete
  • a területen szerzett szakmai gyakorlat
  • "B" kategóris jogosítvány
  • elhivatottsg a szakma irányában

Amit kínálunk

  • magas kereseti lehetőség és egyéb juttatások
  • szakmai fejlődés
  • családbarát munkaidőbeosztást modern irodában
  • Kritizálás helyett elismerés

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!