Pénzügy, számvitel, kontrolling

Könyvelő/Könyvelő asszisztens álláslehetőség Kazincbarcikán

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kazincbarcika
Fizetés: Bruttó 300000 - 0 / hónap
2020. 04. 06. 09:53

Frekventált helyen, modern könyvelő irodába családbarát munkaidőbeosztással, magas kereseti lehetőséggel könyvelőt/könyvelő asszisztenst keresek.

Feladatok:

  • Ügyfelek bizonylatainak önálló rögzítése
  • bevallások összeállítása, feltöltése
  • kapcsolattartás ügyfelekkel és hatóságokkal
  • meglévő alkalmazottak munkavégzésének koordinálása

Elvárások:

Az ideális jelölt:

  • legalább pénzügyi számviteli ügyintézői, vagy ezzel egyenértékű végzettséggel, vagy legalább 2 éves gyakorlattal rendelkezik
  • kiváló kommunikációs készséggel rendelkezik
  • Excell és word felhasználó szintű ismerettel rendelkezik
  • ismeri az RLB könyvelő programot
  • önállóan, precízen végzi a munkáját
  • ügyfélorientált, vállalati szemlélettel gondolkodik

Előnyök:

  • RLB könyvelő program gyakorlott ismerete
  • a területen szerzett szakmai gyakorlat
  • "B" kategóris jogosítvány
  • elhivatottsg a szakma irányában

Amit kínálunk:

  • magas kereseti lehetőség és egyéb juttatások
  • szakmai fejlődés
  • családbarát munkaidőbeosztást modern irodában
  • Kritizálás helyett elismerés
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése