Autószerviz munkafelvevő-koordinátor állás Kazincbarcikán

A Korrekt 2000 Autójavító Kft. munkafelvevő és koordinátor munkatársat keres kazincbarcikán lévő szervizébe.

Fiatlok számára junior programot biztosítunk.

Feladatok

  • munkafelvételi folyamat teljes körű kezelése, irányítása,
  • a hozzátartozó adminisztráció és előjegyzés kezelése
  • árajánlatok készítése
  • szerelést végző kollégák munkaelosztása, munkaszervezés
  • folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • alkatrészellátás biztosítása
  • az elvégzett javítások minőségének ellenőrzése

Elvárások

  • határozott, jó kommunikációs készség
  • ügyfélközpontú beállítottság
  • közép- vagy felsőfokú műszaki végzettség
  • munkafelvevői területen vagy javításban szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • minimum „B” kategóriás jogosítvány
  • idegen nyelv ismerete előny
  • dinamikus és igényes munkavégzés
  • felelősség az elvégzett munka után

Amit kínálunk

  • főállású, bejelentett jogviszony
  • versenyképes, motiváló fizetési rendszer
  • stabil jövőkép, megbízható háttér
  • változatos, kihívást jelentő feladatok
  • modern, igényes műhely és irodakörnyezet

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott