Vevő-, ügyfélszolgálat

Autószerviz munkafelvevő-koordinátor állás Kazincbarcikán

Munkavégzés helye: Kazincbarcika
2020. 02. 24. 08:52

A Korrekt 2000 Autójavító Kft. munkafelvevő és koordinátor munkatársat keres kazincbarcikán lévő szervizébe.

Fiatlok számára junior programot biztosítunk.

Feladatok:

  • munkafelvételi folyamat teljes körű kezelése, irányítása,
  • a hozzátartozó adminisztráció és előjegyzés kezelése
  • árajánlatok készítése
  • szerelést végző kollégák munkaelosztása, munkaszervezés
  • folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • alkatrészellátás biztosítása
  • az elvégzett javítások minőségének ellenőrzése

Elvárások:

  • határozott, jó kommunikációs készség
  • ügyfélközpontú beállítottság
  • közép- vagy felsőfokú műszaki végzettség
  • munkafelvevői területen vagy javításban szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • minimum „B” kategóriás jogosítvány
  • idegen nyelv ismerete előny
  • dinamikus és igényes munkavégzés
  • felelősség az elvégzett munka után

Amit kínálunk:

  • főállású, bejelentett jogviszony
  • versenyképes, motiváló fizetési rendszer
  • stabil jövőkép, megbízható háttér
  • változatos, kihívást jelentő feladatok
  • modern, igényes műhely és irodakörnyezet
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése