Szakmunka

Folpack©-fólia gyártó gépkezelő állás

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kazincbarcika
2019. 08. 02. 15:49

Folpack© fólia mindenki számára bizonyára ismerős lehet a háztartásból.
Ennek a termékcsoportnak a gyártása folyik cégünknél és ehhez keressük a munkatársakat.

Feladatok:

  • Háztartási fólia fúvó gép kezelése
  • Gyártási folyamat felügyelete
  • Termékellenőrzés, minősítés
  • Legyártott áru kiszerelése

Elvárások:

  • Műszaki irányultságú személyiség
  • Tapasztalat komplex gépek kezelésében
  • Szakmunkás / szakközépiskolai végzettség (lakatos, gépész, autószerelő, műanyag alapanyaggyártó)
  • Legalább átlagos fizikai kondíció ( kar, váll, derék áll időszakos terhelés alatt)
  • Szoros együttműködés a közvetlen munkatársakkal Körültekintő munkavégzés
  • Intelligencia, intuíció, helyzetfelismerő képesség
  • Gyors reagálás hibahelyzetekben 4 műszakos folyamatos munkarend vállalása

Előnyök:

  • Műanyagipari gyártó tapasztalat
  • 3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Egyénre szabott beillesztési terv
  • Nyugodt, toleráns, családbarát munkahelyi kultúra
  • Vállalati család- és lakástámogatási rendszer
  • Cafeteria-rendszer
  • Hosszú távú együttműködési terv
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése