Otthonról végezhető telefonos időpont egyeztetésre munkatársat keresünk

DPJ Partners Kft.

2019. 06. 20.

Otthonról végezhető munka!

Pénzügyi tanácsadással foglalkozó cég, munkatársat keres telefonos operátori munkakörbe otthonról végezhető internetkapcsolattal!

Feladatok:

  • Időpont egyeztetés személyes tárgyalás céljából, tanácsadóink részére
  • Kapcsolatfelvétel és tájékoztatás telefonon
  • Munkakörhöz tartozó adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Saját számítógép
  • Internetkapcsolat
  • Számítástechnikai ismeretek
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Ügyfélközpontúság
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Értékesítési tapasztalat előny, de nem feltétel

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát, a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!