Kazincbarcikán irodai ügyintéző munkakörbe kollégát keresünk

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kazincbarcika
2017. 07. 11. 10:03

Kazincbarcikai irodánkba 1 fő munkavállalót keresünk hosszú távra irodai ügyintéző munkakörbe!

Munkaköri leírás:

  • adminisztrációs feladatok elvégzése, árajánlatok, megrendelések feldolgozása.

Munkaidő:

  • H-Péntek 8-16.30-ig

Nettó munkabér:

  • 100.000Ft

Elvárások:

  • számítógépes ismeretek, jó kommunikációs készség, önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség
  • idegen nyelv ismerete előny.

Jelentkezni önéletrajzzal a hauff-technik@hauff-technik.hu e-mail címen,vagy a 30/696-4976 -os telefonszámon.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése