Szakmunka

Rendszerkezelő állás Kazincbarcikán középfokú vegyipari végzettséggel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kazincbarcika
2016. 09. 28. 15:27

A BorsodChem Zrt. munkatársat keres rendszerkezelő pozícióba.

Feladatok:

  • gyártórendszer üzemeltetése
  • gyártásközi mintavételezések
  • üzemzavarok elhárítása
  • meghibásodások jelentése, karbantartási tevékenységek felügyelete
  • üzemi terület ellenőrzése, fizikai rend fenntartása

Elvárás:

  • középfokú vegyipari végzettséggel
  • műszaki érzék, taníthatóság
  • megbízhatóság, önállóság
  • terhelhetőség

Előny:

  • vegyésztechnikusi végzettség
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • ugyanakkor pályakezdők jelentkezését is várják a pozícióra

Amit kínálnak:

  • piaci viszonyoknak megfelelő jövedelem és juttatási csomag
  • továbbfejlődési lehetőség

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát “rendszerkezelő” jeligére a palyazat@borsodchem.eu email címre küldje.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése